Aktualności

W dniach od 7 do  14 lutego swoje święto obchodzą małżeństwa. Biblioteka już po raz drugi włączyła się w organizację Chodzieskiego Tygodnia Małżeństw.

7 lutego w Czytelni dla Dorosłych odbyło się spotkanie autorskie z Bogną Białecką, autorką kilkunastu książek o tematyce wychowawczej. Temat wykładu Jak historie, które sobie opowiadamy potęgują konflikty w małżeństwie zaciekawił zgromadzone małżeństwa i wywołał wiele pytań.

Podczas gdy rodzice uczestniczyli w spotkaniu autorskim ich pociechy świetnie bawiły się na zajęciach plastycznych zorganizowanych w Dziale dla Dzieci. Swoim rodzicom przygotowały serca-książeczki w których znalazły się życzenia i miłe słowa z okazji Tygodnia Małżeństw. Spotkaniu towarzyszyła książka Grzegorza Strzebońskiego „Mój TATA ma BRATA czyli rymowanki o rodzinie”, dzięki której udało się rozwiązać kilka rodzinnych zagadek.  Na zakończenie spotkań zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Małżeństwo w oczach dziecka”. Wszystkim laureatom gratulujemy zdolności manualnych i pomysłowości.