W czwartek 25. października mieliśmy przyjemność otworzyć dla Państwa wystawę Karola Habet –   fotografika,  właściciela firmy „Celując obiektywem” , pasjonata fotografii, który hobby zamienił w styl życia.

Prezentowane na wystawie fotografie  autor ubrał we wspólny tytuł :„Rzeczywistość a iluzja”. Zdjęcia powstały jako praca dyplomowa kończąca edukację w 2-letnim studium fotograficznym w Regionalnym Ośrodku Edukacyjnym w Poznaniu. Czarno-białe fotografie ukazują poznański ratusz w bardzo zróżnicowanych ujęciach. To zabawa autora z techniką. Odbiorca musi zmierzyć się z iluzją odbicia w oknach wystawowych, zmiennym kształtem, zachwianymi proporcjami, by właściwie zinterpretować to, co jest realnym, jedynym prawdziwym obiektem fotografii.

Zapraszamy do odwiedzenia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży i obejrzenia prac. Wystawa czynna do 25. listopada.