Miejska Biblioteka Publiczna oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej w piątkowe popołudnie, 29 czerwca br., miało przyjemność zaprosić społeczność Chodzieży na promocję wyjątkowej książki. „Tak to pamiętam. Sanatorium Kolejowe w Chodzieży” to opowieść o historii jednego z najważniejszych miejsc na mapie naszego miasta. Autorem tej wnikliwej pracy jest dr Jerzy Sapuła, który posługę medyczną pełnił 50 lat, z czego 48 właśnie w Sanatorium. Książka ma charakter zarówno porządkujący fakty historyczne, jak i bardzo osobisty, poprzez historie lekarzy i pacjentów z tym miejscem związanych. Może to ( a także duża empatia Autora) spowodowało, że na promocję książki przybyło tak wiele zainteresowanych nią osób.
Zapraszamy do zakupu książki w bibliotece !